poniedziałek, 9 lipca 2012

Jak tanio kupić laptopa [NAJTAŃSZE LAPTOPY, CENY]

Tani i dobry laptop to marzenie każdego, komu taki sprzęt potrzebny jest do pracy. Nie ma bowiem sensu wydawać 3-4 tys. złotych na taki sprzęt w sklepach typu Saturn, Media Markt czy innych Komputronikach. Tam zawsze kupujemy sprzęt określonych marek i za to głównie płacimy.

Tanie laptopy z promocji

Tak, to jeden ze sposobów kupowania laptopa za mniejszą kasę. Mówimy tu wciąż o sprzęcie markowym, ale z różnych powodów przecenionym (np. egzemplarze wystawowe lub z powodu wejścia na rynek nowszej generacji). Na takim sprzęcie zawsze można zaoszczędzić kilka stówek.

Tanie laptopy z zagranicy

To opcja na czasy, gdy złotówka umacnia się względem np. dolara. Warto wówczas poprosić znajomych wyjeżdżających do USA o zakup laptopa. Za markowy sprzęt zapłacimy o wiele mniejsze pieniądze niż w kraju.

Tanie laptopy... składaki!

To tak naprawdę dopiero najlepsze rozwiązanie przy zakupie laptopa. Taki sprzęt znajdziemy np. na giełdach komputerowych czy w małych sklepach komputerowych oferujących rozmaity sprzęt do sprowadzenia. Taki laptop w niczym nie będzie odstawał od maszyn popularnych marek. Będzie miał po prostu tańsze podzespoły, tzw. no name, ale ich parametry wcale nie będą odbiegać od sprzętu marek HP, Sony czy Toshiba.

Jeśli nie wierzycie, dodam, że z takiego sprzętu piszę słowa, które właśnie czytacie. Ten sprzęt działa już 10 lat i podziała drugie tyle! (który laptop tyle wytrzyma, co? :D)

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrego laptopa można dostać w NetPlay24.pl
    http://netplay24.pl

    OdpowiedzUsuń