poniedziałek, 4 czerwca 2012

iPhone 4S tanio - gdzie kupić najtaniej smartfon Apple?

Wielu z nas marzy o posiadaniu sprzętu z jabłuszkiem. Niestety, ze względu na swe ceny nie jest on zbyt powszechnie dostępny. Istnieje jednak kilka sposobów, by kupić go nawet kilkaset złotych taniej niż "normalnie".

CZYTAJ TAKŻE: Co to jest iPad i do czego służy?

Jak tanio kupić iPhone?

1. Poczekaj na moment, gdy złotówka umocni się nieco względem dolara i wtedy kup sobie iPhone'a za granicą. Najlepiej, jeśli zrobi to zaufana osoba mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Tam iPhone wyjdzie nas najtaniej, nawet doliczając koszty przesyłki/transportu. O taki zakup można poprosić też kogoś, kto wyjeżdża za ocean na krótką wizytę.

2. Skorzystaj z promocji i rabatów operatorów telefonii komórkowej. Zwykle, w ofercie dla klientów indywidualnych iPhone jest bardzo drogi, ale można ustrzelić okazje (np. przy odpowiednio wysokim abonamencie). Najlepiej jednak upolować iPhone'a w ofercie dla firm. Wówczas możemy go dostać nawet za złotówkę.

3. Kup iPhone używanego. W necie pełno jest szaleńców, którzy swoje smartfony sprzedają tylko dlatego, że firma z jabłkiem wypuściła kolejną generację. Takie urządzenie na pewno będzie tańsze od nowego, ale obowiązkowo musimy je zdiagnozować w serwisie lub w sklepie iSpot! Tylko wtedy mamy pewność, że z iPhonem wszystko jest w porządku.

4. Zakupy grupowe. Serwisy zakupów grupowych zawierają setki ofert z rozmaitym sprzętem. Warto więc poczekać na taką okazję, gdy iPhone'a będzie chciało kupić np. 100 osób, dzięki czemu diler zejdzie z ceny.

Macie inne pomysły? Piszcie! :-)

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń