wtorek, 5 czerwca 2012

Tanie meble dziecięce - jak tanio kupić [MEBLE DLA DZIECI]

Nowe meble do dziecięcego pokoju to wydatek co najmniej 2 tys. złotych. Mało kto z nas dysponuje taką gotówką, więc często zaciągamy na ten cel kredyty. A przecież meble, czyli coś całkiem trwałego, można kupić o wiele taniej, bez zadłużania domowego budżetu!

Gdzie tanio kupić meble dla dziecka [PORADY]:

1. Meble z promocji. To prosty sposób na zaoszczędzenie trochę pieniędzy na zakupie nowych mebli. Zadanie polega na objechaniu/obdzwonieniu sklepów meblowych w kilku miastach, by dowiedzieć się jakie mają aktualnie promocje. Tą drogą można też trafić na meble PRZECENIONE! Będą miały co najwyżej jakąś drobną skazę lub będą pochodziły z wystawy, a zyskamy na takim zakupie nawet kilkaset złotych. Pomysł przerobiony i sprawdzony!

2. Kupuj grupowo. To metoda zakupów, której nie trzeba zbytnio opisywać. W internecie pełno jest serwisów oferujących dostęp do zakupów grupowych. Polega to na tym, że kilkadziesiąt osób chce kupić np. te same meble. Wówczas sprzedawca udziela rabatu. Proste jak drut!

3. Zamów meble u stolarza.
To wbrew pozorom całkiem tania opcja zakupu mebli dla dzieci. Taki cudotwórca-stolarz weźmie mniej niż zapłacimy za nowe meble w sklepie a jeszcze zrobi je na konkretny wymiar. Zaoszczędzimy m.in. dostarczając materiał czy samodzielnie odbierając gotowe już meble. W ten sposób można zyskać dobre kilka stówek a jeszcze cieszyć się meblami wykonanymi wedle naszej wizji!

4. Meble używane, prawie darmo! Jeśli nie macie sztucznych oporów, to jest opcja dla Was! Meble używane wcale nie są synonimem gorszej jakości. Często są zadbane, przez lata niemal nieuszkodzone. By taki znaleźć za darmo, warto przeglądać serwisy ogłoszeniowe - jak np. . Pełno tam ogłoszeń pt. "oddam".

Używane meble można także kupić w specjalnych meblowych komisach. Nie brakuje ich w dużych miastach. Warto także poszukać na .

Macie inne propozycje? Podzielcie się w komentarzach, może sobie wzajemnie pomożemy!

1 komentarz: