wtorek, 22 maja 2012

Światła DRL / jazdy dziennej - ile kosztują? [CENA]

Światła DRL wykonane są w technologii diodowej LED i służą do poprawiania widoczności pojazdów na drogach. W Polsce stosowane są głównie ze względu na oszczędności. Drogie żarówki do standardowych świateł drogowych zużywają się w naszym kraju, gdzie obowiązuje 24-godzinna jazda na światłach, zbyt prędko.

CZYTAJ TAKŻE: Jak zmniejszyć spalanie paliwa?

Diodowe lampy przednie dla samochodów osobowych to gwarancja oszczędności i większe bezpieczeństwo.

Gdzie najtaniej kupić światła DRL (Daytime Running Lights)?

1. Sprawdź na CENEO.pl lub na ALLEGRO.pl. Tu zawsze można wyszukać ciekawe promocje i oferty. Generalnie, komplet świateł przednich DRL nie powinien nas wynieść więcej niż 200 do 300 złotych.

2. Poszukaj w hurtowniach z oświetleniem LED! To doskonała opcja dla tych, którym chce się szukać, by zaoszczędzić. Firmy oferujące oświetlenie LED-owe do różnych zastosowań często mają także dostęp do świateł DRL. Trzeba tylko popytać. Może nam to przynieść oszczędność na poziomie od 20-30 proc.

3. Niczego sobie ceny + ciekawe promocje związane z montażem mają w NORAUTO.pl. Widziałem tam m.in. promocję: przy zakupie kompletu oświetlenia DRL, montaż gratis lub za połowę ceny usługi. Warto z nimi także negocjować, jeśli robimy większe zakupy. Kilka razy już mi się udało zejść nawet o 100-200 złotych poniżej proponowanej ceny.

O jeździe na światłach DRL przeczytacie także na tej stronie.

Znacie inne miejsca, gdzie warto kupować oświetlenie do samochodów? Dajcie znać w komentarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz