wtorek, 27 marca 2012

Tanie gry na PS3: Gdzie kupić? [Playstation 3 GRY PROMOCJA]

Masz używane gry na PS3 i nie wiesz, gdzie je sprzedać? A może chcesz kupić używane gry na playstation? Nie ma sprawy, jest kilka opcji. Taniej można kupować także gry nowe!

SPRAWDŹ TEŻ! GDZIE NAJTANIEJ KUPIĆ KONSOLĘ PS3?


1. Tanie gry używane na PS3 można kupić rzecz jasna na ALEDROGO, ale umówmy się, nie jest to szczyt naszych marzeń. Warto więc poszukać w swoim mieście punktu skupu i wymiany gier na PS3. Jest ich pełno w Warszawie, są też w innych, niekoniecznie tylko dużych, miastach. Tam często gry możemy wymieniać za niewielką dopłatą lub wręcz w najprostszy sposób: gra za grę.

2. Gry używane od stycznia 2012 roku oferuje także sieć EMPIK. Tu mamy pełny cennik, za ile sklep odkupi od nas dany tytuł, w zamian dostaniemy bon o określonej wartości PLN. Gry używane w Empiku są zwykle w znakomitej formie a można je tu kupić już nawet za 50 złotych. Co przy cenach nowych gier na PS3 jest nierzadko czterokrotnie niższą wartością!

3. Tanio można też kupić nowe gry na PS3. Mistrzowie sklepowych promocji doskonale wiedzą, że po kilku, najdalej kilkunastu miesiącach od premiery, cena każdej gry spada o połowę. Wówczas, jeśli nie cierpimy ze względu na późniejsze zagranie w dany tytuł, grę możemy kupić np. zamiast za 220 zł, za 89 zł. Takie promocje można znaleźć praktycznie wszędzie (Media Markt, Euro RTV AGD, Saturn, Empik itd.).

4. Gry PS3 z licytacji komorniczych
. Tak, to także dobry sposób na doposażenie swojej biblioteki gier. Komornicy często wyprzedają majątek dłużników nie do końca precyzyjnie wyceniając go w każdym zakresie. Tym samym, sprzedawane tą drogą gry są niejednokrotnie tańsze od tych oferowanych gdzie indziej.

5. Najtaniej gry na PS3 kupimy jednak w... Playstation Store, do którego dostęp mamy w podłączonej do sieci konsoli. Wystarczy kupić w sklepie (np. w empiku) specjalny bon o wartości np. 100 zł i zarejestrować go w internetowym sklepie SONY. Wówczas zyskujemy dostęp do niemal wszystkich tytułów, jakie ukazały się na PS3 + kultowe gry z PSX i PSP. Różnica polega na tym, że nie otrzymujemy ich w pudełku, a mamy je na dysku konsoli. Klasyczne i mega grywalne tytuły można kupić już nawet za kilkanaście złotych!

4 komentarze:

  1. Cyt:5. Najtaniej gry na PS3 kupimy jednak w... Playstation Store, do którego dostęp mamy w podłączonej do sieci konsoli. Wówczas zyskujemy dostęp do n CO ZA BZDURY PISZESZ,albo kupiony jesteś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Taak tajtaniej kupimy w Playstation Store. Chyba Raymana albo Crascha ha ha. Z tym to przesadziłes.

    OdpowiedzUsuń
  3. Panowie macie jakiś pomysł gdzie można kupić Playstation PLUS? Karty kredytowej nie mam, a na allegro się boję. Jest jakaś możliwość zakupu w sklepie stacjonarnym, coś słyzsałem że jest możliwość zakupu w Kolporterze, ale nie wiem na ile to prawda..

    OdpowiedzUsuń