wtorek, 11 września 2012

Co na mrówki w domu? [Najlepszy sposób na mrówki faraona]

Mrówki faraona w domu: jak się ich pozbyć?


Na mrówki nie ma lepszego sposobu niż ten, o którym tu napiszę. Przynajmniej w mojej ocenie, ten jest najskuteczniejszy i pozwala wytępić mrówki w 100 procentach!

Wystarczy kupić w sklepie lub na allegro płytki z substancją chemiczną, która odstrasza mrówki, a gdy podejdą zbyt blisko, osłabia je do tego stopnia, że padają martwe!

CZYTAJ TAKŻE: Muszki owocówki - jak się ich pozbyć? Skuteczne sposoby!

Wcześniej próbowałem wszystkiego, z pomysłem by... kupić mrówkojada włącznie. Byłem zaskoczony, że niepozorna płytka za 8 zł potrafi wytruć całe stado mrówek.

UWAGA! Płytkę należy używać zgodnie z instrukcją. Umieszczamy ją w pobliżu tras wędrówek mrówek po naszym mieszkaniu ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie naszej żywności. Jedna płytka wystarcza spokojnie na powierzchnię 40 m2. Płytka działa nawet do 2 miesięcy. W tym czasie kolonia mrówek już się nie odrodzi! :-)

Ostatnio pojawił się także bardzo skuteczny elektryczny Raid na mrówki. Wkłada się go wraz z wymienną końcówką do gniazdka w pomieszczeniu, gdzie chcemy się pozbyć mrówek i już po kilku godzinach nie ma po nich śladu! Po prostu nie przychodzą. Jeden wkład działa tu około 15 dni, więc wystarczająco by pozbyć się tych wstrętnych mrówek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz