wtorek, 21 sierpnia 2012

LIDL - aktualna gazetka promocyjna [PROMOCJE w LIDLU]

LIDL: Aktualna oferta, gazetka promocyjna i tanie zakupy

Zastanawiacie się jak wytrzymać do "pierwszego"? Wasze wydatki na jedzenie rosną z każdym miesiącem, chociaż nie kupujecie drogich i markowych produktów? To poradnik dla Was!

CZYTAJ TEŻ: Aktualna gazetka promocyjna Biedronki - jak ją zdobyć przed innymi

Aktualna gazetka promocyjna sklepu LIDL - gdzie jej szukać?

Oczywiście jest na moment wejść do sklepu i zgarnąć gazetkę, ale można ją dostać także nie wychodzą z domu. Wystarczy wejść na OFICJALNĄ STRONĘ SKLEPU LIDL i wybrać opcję z prawej strony - "gazetka"

Dzięki temu, że sprawdzam sobie, w którym sklepie zakupy wyjdą mnie najtaniej, każdego miesiąca na wydatkach na produkty spożywcze i środki czystości wydaję średnio od 100 do nawet 250 zł mniej niż zanim zacząłem wszystko dokładnie przeglądać i planować!

CZYTAJ TAKŻE: Jak oszczędzać na jedzeniu i gdzie tanio je kupować?

Ta sama zasada dotyczy też zakupów w sklepach: real, Tesco, Carrefour, Auchan czy innych podobnych. Dobrze jest posprawdzać poszczególne oferty - wtedy dopiero zdajemy sobie sprawę, jaką wojnę cenową na co dzień toczą między sobą sieci dużych sklepów! :-)

Znacie inne sposoby na tanie zakupy? Jeśli tak, podzielcie się nimi w komentarzach, będziemy o to mądrzejsi. W trudnych czasach trzeba sobie pomagać jeszcze bardziej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz