poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Gdzie kupić Frugo? [niebieskie FRUGO w sklepach]

FRUGO to kultowy napój, który po blisko dziesięciu latach niemal całkowitej nieobecności na polskim rynku znów wrócił i święci triumfy. Kolorowe Frugo w szklanych butelkach z "pykającym" kapslem były do tego stopnia pożądane przez klientów, że nowy dystrybutor nie zdecydował się nawet na wymyślenie nowych reklam a wykorzystał stare (m.in. tę z chodzącym kioskiem), które podobnie jak sam napój, także stały się kultowe. Internauci prześcigają się za to w analizach, czym rzeczone reklamy się różnią (bo ponoć kosmetyczne różnice są).


CZYTAJ TEŻ: Napój Fanta i jego... nazistowska historia!


No to gdzie kupię Frugo?

Od kilku miesięcy teoretycznie w każdym sklepie na terenie Polski. Jednak w praktyce nie jest to takie oczywiste. Okazuje się, że Frugo można spotkać w dużych sklepach czyli tzw. hipermarketach. Gorzej z jego dostępnością w sklepach osiedlowych czy np. Żabkach.

Lista sklepów, gdzie kupowałem Frugo:
- real
- Tesco
- Auchan
- Carrefour
- Biedronka

W tych sklepach na pewno widziałem Frugo na półkach.

Gdzie kupię niebieskie Frugo?

To już takie proste nie będzie. Niebieskie Frugo, jeśli w ogóle istnieje, można - jak głosi miejska legenda - kupić tylko w bardzo nielicznych sklepach. Na forach internetowych można co jakiś czas znaleźć informacje, gdzie niebieskie Frugo było widziane... Niewykluczone jednak, że już niebawem producent rzuci większą partię na rynek i sprawa przestanie być tak tajemnicza!

Jeszcze ciekawsze są plotki, że niebieskie Frugo można kupić w... sklepach na terenie Niemiec. Może warto więc poprosić o przywiezienie kilku butelczyn rodzinę lub znajomych, jeśli ich tam mamy? ;-)

Co ciekawe, na facebooku istnieje nawet fanpage apelujący o powrót niebieskiego Frugo. Nie wiedzieć czemu, producent nie podjął decyzji o dorzuceniu tego znakomitego trunku na sklepowe półki.Pozdrowienia dla wszystkich Frugofili!

Ps. A może Wy wiecie, gdzie można kupić niebieskie Frugo? Jakby co, wrzućcie namiary do komentarzy! Dzięki. :D

12 komentarzy:

 1. Nie ma niebieskiego Frugo i nie wiadomo czy w ogóle będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest było i będzie

   Usuń
  2. Dzwoniłem do FoodCare i powiedzieli że jest w trakcie produkcji niebieskie, został im jeszcze barwnik do zrobienia.

   Usuń
 2. Ja mieszkam w Niemczech i jakoś Frugo nigdy u mnie nie widziałem :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Niebieskie FRUGO jest w stanah zjednoczonyh wiem bo widzialam

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobno FRUGO jest we Francji i Angli

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieszkam w Wielkiej Brytanii (Anglia) i Jest tam niebieskie FRUGO !!! Tyle,że napis FRUGO jest bardziej wyrazisty,a napisy po angielsku XD Nie wiem jak w Polsce ale w Anglii jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ludzie, dajcie spokój, niebieskiego FRUGO nie ma i nie będzie (kiedyś było) bo barwnik jest teraz w Europie nielegalny i gówno prawda że jest za granicą bo to polska firma produkuje FRUGO, a nawet jeśli twierdzicie że istnieje to pokażcie zdjęcia, albo wrzućcie film na YouTube.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że jest ją piję codziennie!

   Usuń
  2. Piję je codziennie

   Usuń
  3. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://m.ocdn.eu/_m/1605e5e5b8449c1ee75364fde7ea7ef4,62,37.jpg&imgrefurl=http://zapytaj.onet.pl/Category/016,007/2,17363601,Jaki_smak_ma_niebieskie_FRUGO.html&h=450&w=450&sz=20&tbnid=7wabEpDi-eMcFM:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1&usg=__OJ32jvn_ANz8wKqCMX7SC4g6DS8=&docid=cShheqMec7fB-M&sa=X&ei=CHnqUdG-EIOXO9DSgeAF&ved=0CDMQ9QEwAA&dur=445 Nie istnieje tak ???

   Usuń
 7. Wy chyba jeszcze nic nie kumacie tak? Frugo powstało 1996 roku w polsce. W tych czasach ono było pod władzą innej firmy i były inne smaki i kolory jednym z tych kolorów jest niebieski. Później firma sprzedała je czy zbanrkutowała i frugo nie było przez 6 lat. No i wkońcu przyszło z 5 smakami i inaczej wyglądało. To jest cała prawda. I nie słuchajcie tych co mówią że frugo pili w Kazachstanie bo frugo to polski napój.

  OdpowiedzUsuń