poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Biedronka - aktualna gazetka promocyjna [TANIE ZAKUPY Biedronka OFERTA]

Biedronka: Aktualna oferta, gazetka promocyjna i tanie zakupy

Życie w Polsce nie jest łatwe, dlatego coraz częściej musimy zaciskać pasa (bardziej niż dotychczas). Na szczęście, tanie zakupy możemy robić w tzw. dyskontach i hipermarketach. Wśród tych pierwszych, najlepsza jest niewątpliwie Biedronka, która swymi niskimi cenami bije wszystkie inne sklepy na głowę. Fakt, że Lidl, Kaufland czy małe Tesco też potrafią organizować promocje, ale tylko w Biedronce są produkty markowe tańsze niż w innych sklepach i dodatkowo powiększone! (np. piwo Warka w puszcze 0,66l).

Aktualna gazetka promocyjna sklepu Biedronka - gdzie jej szukać?

Ktoś powie to proste, wystarczy podejść do dowolnego sklepu Biedronka i zabrać stosowną ulotkę. Warto ją dokładnie prześledzić i sprawdzić czy na pewno biedronkowe ceny są najniższe. Potem możemy już robić zakupy.

CZYTAJ TAKŻE: Jak oszczędzać na jedzeniu i gdzie tanio je kupować?

Ale... gdy nie mamy czasu, żeby podejść do Biedronki przed samymi zakupami, to najlepiej jest wejść na stronę internetową sieci sklepów Biedronka, gdzie znajdziemy zawsze aktualną ofertę promocji w danym tygodniu. <<< KLIKNIJ PO AKTUALNĄ GAZETKĘ!

Od miesięcy planuję w ten sposób zakupy. Najpierw przygotowuję listę niezbędnych mi w domu produktów, potem sprawdzam czy w Biedronce są w lepszej cenie i dopiero wówczas decyduję się na zakupy w tym dyskoncie.

Oczywiście podobna reguła dotyczy też zakupów w sklepach: real, Tesco, Carrefour, Auchan czy innych podobnych. Dobrze jest posprawdzać poszczególne oferty - wtedy dopiero zdajemy sobie sprawę, jaką wojnę cenową na co dzień toczą między sobą sieci dużych sklepów! :-)

CZYTAJ TEŻ: Jak znaleźć aktualną gazetkę promocyjną sklepu LIDL

A może znacie inne sposoby na tanie zakupy? Jeśli tak, podzielcie się nimi w komentarzach, będziemy o to mądrzejsi. W trudnych czasach trzeba sobie pomagać jeszcze bardziej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz