sobota, 16 listopada 2013

Gdzie w Tesco są angry birds [MASKOTKI wściekłe ptaszki]?

Gdzie w Tesco są angry birds?

Promocja Tesco w ramach której można dostać za zakupy zniżkę na maskotkę angry birds to jakaś porażka - tak uważają klienci sieci sklepów, którzy mimo spełnienia warunków promocji, mają problem z odbiorem maskotek.

Dlatego nie ma maskotek angry birds w Tesco?

Angry birdsy po prostu zbyt szybko się rozchodzą i sieć nie nadąża (lub nie nadążała do niedawna) z dostarczaniem ich do sklepów. Stojący w długich kolejkach klienci dostawali więc raptem kilkadziesiąt maskotek angry birds i na tym koniec.

„Miałem wątpliwą przyjemność stania w kolejce po 2 godziny w Waszych sklepach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, gdzie dosłownie » rzucano «kilka sztuk dla ok. 40-50 osób, które wyrywały sobie to z rąk. W Warszawie nawet poturbowano moje dziecko” - to cytat z komentarza jednego z klientów Tesco opublikowanego na oficjalnym fanpage'u sklepu.

Czy teraz wściekłe ptaszki/angry birds wrócą na sklepowe półki Tesco? Sieć sklepów przekonuje na swojej stronie, że zapasy maskotek angry birds zostały już nadrobione. Klienci nie mogą się doczekać aż będą mogli odebrać należne im wściekłe ptaszki.


W którym Tesco są maskotki angry birds? Gdzie można bez problemu kupić wściekłe ptaszki? Dajcie znać w KOMENTARZACH!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz