poniedziałek, 7 października 2013

Gdzie kupić tanio rajstopy? [NAJTAŃSZE RAJSTOPY]

Najtańsze rajstopy - gdzie kupić?


Rajstopy to zmora każdej noszącej je kobiety. Zakładane po to, by podkreślić kształt nóg lub po prostu z wygody często ulegają różnym uszkodzeniom. Rajstopy łapią oczka, zaciągają się, przerywają, niszczą w praniu i od noszenia na nich butów. Częste kupowanie nowych rajstop jest więc czymś oczywistym, ale przy okazji można stracić niestety sporo pieniędzy.

Jak i gdzie kupować tanie / tańsze rajstopy?

Tanie rajstopy można znaleźć w co najmniej kilku miejscach w każdym mieście czy też przez internet. Wymaga to odrobiny wysiłku, który ostatecznie jednak przełoży się na oszczędności w portfelu.

- TANIE RAJSTOPY z hurtowni: to najprostszy sposób by zaopatrzyć się w większą ilość różnych rajstop za mniejsze pieniądze. W hurtowni rajstopy będą tańsze, ale ich jakość nie będzie odbiegała od tych z markowych sklepów z odzieżą w galeriach handlowych. Śmiało kupimy tu wszystkie najlepsze marki rajstop, jakie sprzedaje się także w sklepach. Rajstopy będą tu jednak tańsze o co najmniej 10-20 procent od tych ze sklepu. Trzeba tu też podkreślić, że w hurtowniach z rajstopami jest największy z możliwych wybór!

- TANIE RAJSTOPY z targowiska: w każdym większym mieście jest targowisko, na którym sprzedawana jest odzież. Na stoiskach można więc znaleźć także rajstopy. Wzorzyste, czarne, cieliste i kolorowe, każde dosłownie rajstopy, będą tu tańsze niż w sklepie z oczywistej przyczyny. Prowadzący stragan nie płaci wysokiego czynszu, nie ma więc powodu by podnosić ceny rajstop.

- TANIE RAJSTOPY z dyskontu: Biedronka, Lidl, Netto czy inny Aldi to sklepy, w których sprzedawane są rajstopy nieco mniej znanych marek, ale za to w zupełnie atrakcyjnych cenach. Jakością rajstopy z Biedronki nie różnią się od tych za kilkadziesiąt złotych od pary a mogą uratować w sytuacji, gdy te założone właśnie puściły oczko.

- TANIE RAJSTOPY z internetu: Rajstopy na aukcjach internetowych oraz w sklepach internetowych to bardzo rozchwytywany towar. Zamawianie rajstop przez internet wygląda podobnie jak zakup rajstop w hurtowniach. Rajstopy z internetu mogą okazać się jednak jeszcze tańsze, gdyż wśród sprzedających je osób są nawet bezpośredni przedstawiciele producentów. Pomijając więc hurtownie, można kupić wymarzone rajstopy w bardzo niskiej cenie!

1 komentarz:

  1. Jasne, że w Internecie. Jest dużo taniej, szczególnie jeśli chodzi o rajstopy dobrych firm. Ja zazwyczaj sobie kilka razy do roku robię większą przesyłkę, np. na http://e-rajstopy.com/ i wówczas dopasowuję na różne okazje. Mnie się takie coś podoba, a że często chodzę w rajstopach, to opcja idealna.

    OdpowiedzUsuń