sobota, 18 października 2014

NOWA gra LOTTO: Ekstra pensja! [ZASADY, jak grać?]

Totalizator Sportowy wprowadza nową grę, w której dwa razy w tygodniu (w środę i niedzielę) można wygrać EKSTRA PENSJĘ. Wygraną w nowej loterii Lotto jest wypłacana co miesiąc przez następne 20 lat pensja/wypłata w wysokości 5000 złotych!Ekstra pensja - jak grać? [REGULAMIN loterii]

"Od 16 października w punktach LOTTO dostępna jest najnowsza gra liczbowa – Ekstra Pensja, gwarantująca unikatową wygraną w postaci comiesięcznej wypłaty 5000 złotych przez 20 lat.

Zasady Ekstra Pensji są proste, wystarczy wytypować (samemu lub na chybił-trafił) 5 liczb z 35 oraz 1 z 4. W grze można zawierać zakłady na jedno lub większą liczbę losowań, które odbywają się dwa razy w tygodniu – w środę i niedzielę. Niewątpliwą zaletą gry jest również aż 8 stopni wygranych o gwarantowanej wysokości. Co ważne, wygrana w Ekstra Pensji może być brana pod uwagę np. przy wyliczaniu zdolności kredytowej, a poza tym podlega dziedziczeniu.

Pierwsze losowanie Ekstra Pensji odbędzie się już w niedzielę 19 października br. Sprzedaż gry prowadzona jest od 16 października. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj oraz we wszystkich punktach sprzedaży LOTTO."

W grze Ekstra Pensja typujemy 5 liczb ze zbioru 35 i 1 ze zbioru 4.

Tabela wygranych w loterii Ekstra Pensja:


EKSTRA PENSJA - ZASADY gry
1. Kiedy odbywają się losowania?
W każdą środę i niedzielę o 21:40.

2. Kiedy mogę zagrać?
Każdego dnia w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6:30 do 21:30.

3. Czy wygrana podlega dziedziczeniu?
Tak, jest to świadczenie podlegające dziedziczeniu.

4. Czy po wygraną muszę zgłaszać się osobiście?
Tylko przy pierwszej wypłacie, wraz z kuponem. Kolejne wypłaty mogą być dokonywane przelewem na konto.

5. Ile kosztuje gra?
Jeden zakład kosztuje 5 złotych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz