wtorek, 18 lutego 2014

Jakie pieluchy dla dorosłych POLECACIE? [pieluchomajtki TANIO]

Jakie pieluchy dla dorosłych POLECACIE? Najlepsze pieluchomajtki?

Pieluchy dla dorosłych i tzw. pieluchomajtki to dla wielu ludzi temat tabu. Jakie pieluchy wybrać dla schorowanych rodziców, dziadków? Bliskich, którzy skazani są na długotrwałe leżenie w łóżku i nie mają szansy korzystać z toalety, jak zdrowi ludzie?

Pieluchy dla dorosłych to przykra sprawa, ale gdy są niezbędne, trzeba jakieś wybrać. Najlepiej takie, które nie będą za drogie, a jednocześnie zaoferują dobrą jakość.

CZYTAJ TEŻ: Jaki ciśnieniomierz kupić? Najlepsze ciśnieniomierze to...

Z własnych doświadczeń rodzinnych znam doskonale pieluchy dla dorosłych firmy SENI. Nigdy nie zawiodły. Korzystała z nich bliska mi osoba, która w swej chorobie nawet nigdy nie zorientowała się, że nosi pieluchy.

Pieluchy SENI były na tyle trwałe i jednocześnie dyskretne, że gdyby nie fakt, że o chorobie wspomnianej osoby wiedzieliśmy w rodzinie, to nikt by się nawet nie zorientował. Na pewno nikt z osób spoza domu.

Gdy korzystanie z pieluch dla dorosłych jest wymogiem podyktowanym przewlekłą chorobą, można się starać o dofinansowanie takiego wydatku z NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia wymaga stosownych zaświadczeń od lekarza i wypełnienia kilku upierdliwych formularzy, ale potem można już korzystać z refundacji pieluch).

Oczywiście producentów pieluch dla dorosłych jest wielu i każdy ma coś ciekawego do zaoferowania. Na tym blogu polecam jednak rzeczy sprawdzone.

Jakie pieluchy dla dorosłych polecacie? Podajcie producenta i ceny [PIELUCHY DLA DOROSŁYCH OPINIE]

1 komentarz:

  1. Ja osobiście korzystam z pieluchomajtki AMD Super w rozmiarze L (podlinkowałem z nicka do wglądu). Są tańsze i większe niż Seni. Z jakością nie ma problemów: dobrze chłoną, przypelcorzepy trzymają po kilkukrotnym odklejeniu, nic nie wycieka. Jestem z nich bardzo zadowolony.

    OdpowiedzUsuń