sobota, 22 grudnia 2012

Horoskop na 2013 rok [PRZEPOWIEDNIE na nowy rok]

2013 rok zapowiada się jako bardzo pozytywny czas. Według horoskopu na najbliższe 12 miesięcy, Ziemia wejdzie w korzystną koniunkcję z kilkoma planetami Układu Słonecznego. Zaowocować to ma pomyślnością zwłaszcza dla osób urodzonych w znakach zodiaku takich jak: Baran, Koziorożec i Byk. Na spore szczęście, zwłaszcza w miłości, w 2013 roku mogą liczyć Panny i Wagi. Swój majątek powiększą znacząco za to Strzelec i Skorpion.


W 2013 roku wiele dobrego czeka także Ryby, Wodnika i Raka. Właściciele tych trzech znaków będą mieli spore powody do zadowolenia w najbliższym czasie.

UWAGA! Szczególną czujność powinny zachować jednak Bliźnięta. Od ogromnego szczęścia może Was dzielić naprawdę niewielka odległość, ale jeden błędny krok sprawi, że szczęścia nie zaznacie! Bądźcie więc czujnie.

Rok 2013 ma być pomyślny mimo zapowiadanego kryzysu gospodarczego. Ten będzie mniej dotkliwy ze względu na nieprecyzyjne wyliczenia ekonomistów.

Sporo radości ludziom na całym świecie dostarczy rewolucyjne odkrycie naukowe, którego dokonają dwaj Rosjanie. Ich dokonanie przejdzie do historii.

źródło: North American Astral Society / tłum. własne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz