piątek, 5 października 2012

Jesteś Bogiem online HD FULL VERSION [pełna wersja filmu]

Film "Jesteś Bogiem" w pełnej wersji za darmo w Internecie. Takie hasło w google wpisują wszyscy, którzy chcą za darmo obejrzeć coś, nad czym pracował sztab ludzi i za co trzeba zapłacić, idąc do kina.


- Działa - Jesteś Bogiem - cały film FullHd ONLINE paktofonika cały film online do obejrzenia tylko u nas :)))) Zawierciański Klub Filmowy Zaprasza :) - tak reklamują swoją prowokacyjną wrzutkę na YT autorzy pomysłu.

Na youtube od premiery filmu "Jesteś Bogiem" trwa kampania, która w sprytny sposób nabiera wszystkich, że w najpopularniejszym na świecie serwisie wideo można obejrzeć za darmo piracką wersję "Jesteś Bogiem".

Zdania na temat tej akcji są podzielone. Jedni się oburzają, inni cieszą, chwalą za pomysł. A na film, jak wynika z danych udostępnionych przez kinowych dystrybutorów, i tak walą tłumy.

ZOBACZ "JESTEŚ BOGIEM" FULL HD, PEŁNA WERSJA ZA DARMO... ;-)Co sądzicie o piraceniu filmów? Zdarza się Wam oglądać filmy online lub ściągać je na dysk twardy? A może jesteście zagorzałymi przeciwnikami kinowego piractwa?

1 komentarz:

  1. po to place za internet zeby nie chodzic do kina:) szybko i wygodnie:)

    OdpowiedzUsuń